Світле радіо "Еммануїл"

Світле радіо "Еммануїл"

0 Follower 652 Views

Due to the latest updates, you can no longer listen to this radio with your browser. Please click the icon below to continue listening with the supporting player!

Світле радіо «Еммануїл»– перша ефірна міжконфесійна музична радіостанція. Створена в 2005 році в Україні для того, щоб нести світло Божої любові для всієї родини.
Програми допомагають зрозуміти Біблію, знайти друзів, подолати депресію, залежність, відновити стосунки з близькими людьми, здобути зцілення, відшукати відповіді на одвічні питання світобудови. В ефірі цілодобово: Інструментальна, сучасна християнська і класична музика. Молитви, проповіді, культурологічні та просвітницькі програми. Інтерактивні передачі з дзвінками радіослухачів, запитаннями та коментарями за темами дня. Радіо у форматі Божої любові та Божого Слова!Місія Брати дорогоцінне з усього того, що створено Творцем, і нести людям - через музику, мистецтво, поезію, літературу, історію і інші сфери нашого життя. Розкривати цінності загальнолюдської культури, засновані на принципах християнської моралі. Кожному, хто чує - відкрити принципи Царства Божого, Його Славу, Його любов, милість і спасіння. Християнам - духовно зростати. Церквам - в єдності робити справи для слави Господньої.
Listen to Світле радіо "Еммануїл" on your device!
Get it on Google Play Get it on App Store
Similar radios

Download the free app

Listen to 100,000+ live radio stations around the World, on-demand content like podcasts & etc anywhere you go it is with you.

Get it on Google Play Get it on App Store