Radio Nadzieja

Radio Nadzieja

0 Follower 891 Views
Radio diecezjalne, które łagodną muzyką polską i światową umila czas słuchaczom. Przekazujemy informacje lokalne, prowadzimy audycje społeczne, ekonomiczne oraz religijne. W naszym ABC wiary szukamy odpowiedzi na trudne pytania.
Radio Nadzieja funkcjonuje od 2 grudnia 2001 roku. Od tamtego momentu na stałe wtopiliśmy się w życie regionu. Nadajemy w regionie na 103,6 FM, a w Ostrołęce na 93,9 FM. Nasz program nadajemy 24 godziny na dobę. Na antenie naszego radia można słuchać audycji społecznych, edukacyjnych, rozrywkowych, sportowych, a także najświeższych wiadomości z regionu. Wszystko opatrzone potężną dawką naprawdę dobrej muzyki! Informujemy, iż wszystkie grafiki zawierające logotyp Radia Nadzieja lub portalu lomzynskie24.pl, jak również sama nazwa i logotyp stanowią własność intelektualną CEM SpesMediaGroup. Nie wyrażamy zgody na używanie ich bez przyzwolenia.
Listen to Radio Nadzieja on your device!
Get it on Google Play Get it on App Store

Download the free app

Listen to 100,000+ live radio stations around the World, on-demand content like podcasts & etc anywhere you go it is with you.

Get it on Google Play Get it on App Store