Radyo Muğla

Radyo Muğla

1 Follower 705 Views

Due to the latest updates, you can no longer listen to this radio with your browser. Please click the icon below to continue listening with the supporting player!

6.02.1993 tarihinde yayın hayatına başlayan Örnek Radyo, 01.07.2018 Tarihinde Radyo Muğla Olarak genç ve dinamik kadrosuyla 97.7 frekansından başta MUĞLA Merkez olmak üzere bazı ilçelerle onlara bağlı yerleşim birimlerinde , internette de www.radyomugla.com olarak tüm dünyaya sesini duyurmaya devam etmektedir.
Müzik politikasını Pop , Arabesk, Fantezi, Halk Müziği ve Sanat Müziği olarak belirleyen Radyo Muğla, dinleyicisine saygılı , ilkeli ve de tarafsız kimliğiyle sektörde hep saygın bir yere sahip olmuştur. Radyo Muğla , halkın içinden gelen , halka yakın ve radyoculuğa yıllarını vermiş olan sunucularıyla MUĞLA radyoculuk tarihinde hep ilklere imza atarak , ilkeli haber ve yayın anlayışı , müzik kaliteden ödün vermeyen müzik programları ile hedeflerine hızla ulaşmaya çalışmaktadır.
Listen to Radyo Muğla on your device!
Get it on Google Play Get it on App Store

Download the free app

Listen to 100,000+ live radio stations around the World, on-demand content like podcasts & etc anywhere you go it is with you.

Get it on Google Play Get it on App Store